Araç Parkurumuz

30 METRE SEPETLİ PLATFORM

30 metre erişme yüksekliğine sahip sepetli platformumuzu uygun fiyatlar ile kiralama için bize ulaşınız. Sepetli Platformumuz, 30 metre çalışma yüksekliğine erişebilen ve 250 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir. Kendi sınıfında en kompakt sepetli aracıdır. Her iki yöne dönen 65 derece dönebilen sepet ve sepeti içinden kumanda edilebilen tüm hareketleri ile en kısa sürede en yükseğe ulaşır. EN280 güvenlik standartlarına uygun, sepet içinde 220 ve 380 volt elektrik tesisatı ve su tesisatı ile her türlü montaj, bakım, temizlik, yıkama, elektrik kaynağı işlerine son derece uygun bir sepetli platformdur. 30 metreye kadar ulaşabilen bu sepetli vincimizi uygun fiyatlar ile saatlik, günlük, aylık ve yıllık olmak üzere kiralayabilirsiniz.

220 Tonluk Mobil Vinç

Sahip olduğumuz 220 tonluk 96 m bomlu farklı model ve tipteki mobil vinçlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

100 Tonluk Mobil Vinç

Sahip olduğumuz 100 tonluk model ve tipteki mobil vinçlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Ağır Yük Taşıyıcı Tır
80 Tonluk Mobil Vinç

Sahip olduğumuz 80 tonluk farklı model ve tipteki mobil vinçlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Kamyon Üstü Hiyab (Hi-Up) Vinç

Katlanabilir Kamyon Üstü Hiyab (Hi-Up) Vinçlerimiz ile çeşitli yüklerinizin yükleme - boşaltma işlemlerini, emniyetli ve çok kısa bir sürede yapmanız mümkün.

Sepetli Platform

Kiralık Sepetli Platform veya Personel Yükseltici ihtiyacınız olduğunda 7 gün / 24 saat hizmetinizdeyiz.