Profesyonel ekibimiz uzman iş planlayıcıları ve deneyimli mühendisler tarafından destekleniyor. Kiralık vinç ihtiyaçlarınızı güvenli ve verimli bir şekilde uygulanmasını sağlıyoruz. Özel ve zorlu işler olduğu gibi bizimde müşterilerimize özel çözümler üreten proje departmanımız bulunmaktadır. Sorunları düşünmeyin sizlere en özel çözümlerimizle her sektörde gece, gündüz çalışarak sizlere hizmet veriyoruz.

Doğu Vinç olarak , kiralama ve her ihtiyaca göre lojistik sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Sorunlarınızı çözerek başarıyı her zaman güçlü bir anahtar olarak görüyoruz. Projelerinizi bizlere tasarlatarak projenizin lojistik ihtiyaçlarınıza esneklik getiriyoruz. Ortaya çıkan lojistik sorunlarınıza çözüm bulmak için özel eğitimli personellerimiz sayesinde sizlere çözüm bulduğumuzla kalmıyoruz sizlere özel eğitimlerimiz araç parkurlarımızda veriyoruz. Özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok amaçlı teknolojik donanıma sahip araçlarımızla sizlere geniş seçimler sunuyoruz. Projelerinizdeki planlama işlemlerinizi görseller katarak uzman tasarımcılarımızla birlikte istatistiki veriler sunarak detaylı bir sunum yapıyoruz. Aşırı büyüklükteki malzemelerinizi ve ağır araçlarınızda dahil olmak üzere projelerinize tüm tedarik zincirlerimizle birlikte çözümler sunuyoruz. Projelerinize entegre edilen lojistik hizmetler sağlıyoruz. 

İstanbul’un ve Türkiye’nin her bölgesine lojistik desteği sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz projeniz için doğru Doğu Vinç önererek zamanında teslimat sağlayarak işlerinizi en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı oluyor. Taşıma ihtiyacı şirketler için kısa zamanda güvenli bir şekilde yapılması gerekir. Kullanılacak bütün ekipman fonksiyonlarını düzgün bir şekilde sizlere temin ediyoruz. İhtiyacınız olduğunda zamanında teslimat için kontrol gereksinimlerinize kadar sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Deneyimli personelimiz proje ihtiyaçlarınız için uygun olduğundan emin olduğunuz araçları anlaşılan proje kapsamında yerinde ve zamanında teslim ediyorlar. Eğer ekipman ihtiyacınızı kendiniz belirleyemiyorsanız sizin için uygun olan projeyi tasarlayıp proje uygun araçlarımız operatörlerimiz ile birlikte sizlere istediğiniz zaman kapsamında en hızlı şekilde gönderiyoruz. 

Bir sonraki projeniz için Doğu Vinç'e ihtiyacınız mı var ? Zamandan tasarruf sağlayarak güvenli bir çalışma mı istiyorsunuz ? Araç ihtiyaçlarınıza göre uygulanan projedeki sorunları halletmeniz için sizlere en uygun araçların teminini sağlıyoruz. En küçükten en büyük işlerinize kadar dar, yüksek ve ulaşılması güç olan her yere mükemmel bir montaj işlemi sunuyoruz.

Vinç Kiralama projenizi bizlere en iyi şekilde anlattığınızda, sizlere değer katarak güvenli ve verimli bir şekilde gereksinimlerinizi karşılamak için projenizi uygun araçlarımızı sizlere teslim ediyoruz. İndirme, bindirme işlemlerinize ek olarak malzemeleriniz taşımak için nakliye filomuzla sizlere yardımcı oluyoruz. 7/24 aralıksız hizmet sağlıyoruz.

Şantiyelere özgü araç ihtiyaçlarınızı birebir araç parkurumuzdan temin edebilirsiniz. Müşterilerimiz için zamanında teslimat yaparak zamandan tasarruf yapmalarına yardımcı oluyoruz. Türkiye ve İstanbul’un her yerinde projelerinizi tasarlayarak sizlere en uygun araçlarımızı gönderiyoruz. Şirket ağlarımızla planlama departmanımızın sizlere uygun çıkarttığı projelerinizi geniş ekipmanlarımız sayesinde en kısa sürede bitirmenize olanak sağlıyoruz. Bu etkin ve verimli taşıma araçlarımız sayesinde işinizi en iyi şekilde yürüteceğimizden emin olacağınız anlamına gelir. 

Her türlü işinize göre doğru vinç çeşitlerimiz mevcuttur. Tüm malzemelerimiz her yıl test edilerek bakımları yapılmış şekilde hazır bulunur. Ayrıca sertifikalı ekipmanlarımız ve yardımcı ekipmanlara dair geniş bir araç parkurumuz bulunmaktadır. İşlerinizin güvenli ve güvenilir bir şekilde ilerlemesini garanti ediyoruz. İyi ekipmanlar iyi bir iş anlamına gelmez. Bizde buna önem vererek uzman personellerimiz sayesinde bütün araç gruplarında sıkıntı yaşamadan işlerinizi en iyi şekilde hızlı ve güvenilir bir şekilde hallediyoruz. Bizleri tercih ederek profesyonel operatörlerimiz sayesinde müşterilerimiz başarılı projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Deneyimli ve kendini işine adamış mükemmel bir ekiple her türlü sektördeki taşıma ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyoruz. 

Doğu Vinç, Köprü Kirişi Nakliyesi ve Montaj, Kiralık Vinç Malatya Doğu Vinç, Malatya Vinç, Malatya Kiralik Vinç, Kiralık Vinç, Malatya Ağır Nakliye, Malatya Köprü Kirişi Nakliyesi ve Montaj