Vinç tersanelerden büyük inşaat projelerine kadar ya da kamu hizmetlerinde çok önemli görevler üstlenen bir iş makinasıdır. Tekerlekli bir mobil araç üzerinde hareket ederek istenilen yerde ağır işlerin üstesinden gelerek çalışmaların kaba işlerini halleder. Böylece iş süreci hızlanır. Zira özellikle yüklerin kaldırılması başlı başına bir sorundur. Tonaj açısından yüksek miktardaki yüklerin yerinden kımıldatılarak istenen hedefe taşınması gerekir. Bunun için en ideal iş makinesi vinçtir.

Motor düzeneği, kancası ve kopmayan cinsten güçlü halatlarıyla çok büyük bir yardımcıdır. Vinçler hangi çeşit olursa olsun yatay ve dikey şekilde mobilize olabilirler. Çok uzun mesafelere dahi taşınabilirler. Yükselme kapasiteleri vinç çeşitlerine göre oldukça iyidir. Dizel veya elektrikli bir tertibat düzeneğinde vinçlerin manevra hareketliliği sağlanır. Vinçler üç ayrı kategoride ele alınabilir. Bunlar: Hareket Yetenekliler, Kaldırma Yetenekliler ve Kumanda Sistemlilerdir. Kaldırma yetenekli vinçlerin önemlilerinden biri de teleskopik mobil vinçlerdir.

Kaldırma yetenekli olan teleskopik vinçler, düşey ve yatay harekete sahiptir. Yük çeşidi fark etmeden her nevi ağır işlerin üstesinden gelebilen güçlü bir vinç türüdür. Örneğin zemine adeta bir bataklık gibi batmış makineyi veya aracı çıkarmak için en ideal vinç teleskopik olandır. Yerinden oynamayan çok ağır işler için de ideal bir vinç türüdür.

Teleskopik vinç kiralama için firmamızı 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Boyutları ise 10 ila 40 metre uzunluğunda olup, yük taşıma potansiyelleri ise 10 ila 60 ton arasındadır. Pinyon dişleri vasıtasıyla rahatça dönme manevrası yapabilirler. Ayrıca takviye amaçlı ayaklarla çok daha ağır yükleri kaldırma kapasitesine sahiptirler. Tersane, şantiye, ağır fabrika işleri gibi büyük ölçekli işlerde teleskopik vinçler en büyük yardımcıdır.

Teleskopik vinçler kamyon çalışma sahasına hitap eder ve yumuşak zeminlere uygun değildir. Aynı zamanda bir işte sürekli olarak çalıştırmak pek uygun olmayabilir. Teleskopik vinçleri sıfırdan satın almak ise oldukça maliyetli bir durumdur. Bu yüzden teleskopik mobil vinç kiralama işlemi en mantıklı karar olacaktır.

Sıfır vinçlerin yüksek maliyeti düşünüldüğünde teleskopik mobil vinç kiralama sizin için en ideal çözümdür.
Kaliteli vinç modellerimizle sunduğumuz kiralama hizmetimizden çok memnun kalacaksınız.

DOĞU VİNÇ

Adres:Özsan Sanayi Sitesi, 3. Sk., 4. Blok No 97, Yakınca Mahallesi, 44915 Yeşilyurt/Malatya 

Telefon: +90 422 238 10 25 

GSM: +90 532 484 46 44 

Fax: +90 422 238 01 02 

Email: doguvinc@doguvinc.com

Cnc Tezgahı Nakliyesinde Fiyatlar